آژانس تاکسی اینترنتی فجر بروجن

تاکسی اینترنتی فجر بروجن کار خود را از خرداد 1395 در بروجن آغاز کرد تا سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان خود را  راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر کند. مسافرانی که در هر نقطه ای از شهر می توانند بدون اتلاف وقت  سرویس (تاکسی) بگیرند و رانندگانی که برای پیدا کردن مسافر کافی است اپلیکیشن خود را روشن کنند و فقط چند دقیقه صبر کنند.

 

ارزش‌های ما

کارکنان تاکسی اینترنتی فجر بروجن همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای مسافران، و راحتی و درآمد را برای رانندگان خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند درخواست سفر را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و هزینه‌های منصفانه‌تر همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که تپ‌سی به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از خدمات تاکسی اینترنتی فجر به معنای استفاده کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه، ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه‌تر است.

 

کارکنان تاکسی اینترنتی فجر با ارزش‌ترین دارایی شرکت هستند. آنان متعهد ،مجرب و تلاش‌گرند. فضای صمیمانه ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیطی گرم و خودمانی تبدیل می کند .