قوانین و مقررات تاکسی اینترنتی فجر

 

الف:شرایط و ضوابط استفاده از سایت و اپلیکیشن

 

استفاده از سایت و اپلیکیشن منحصر به فرد این شرکت به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط زیر تلقی می گردد:

 

۱-خرید خدمات حمل و نقل مسافر از تاکسی اینترنتی فجر

 ۲-خدمات این سایت برای استفاده تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه شده است.

 ۳-محتویات و مالکیت معنوی اطلاعات موجود اسناد و اپلیکیشن مورد استفاده در آن متعلق به این تاکسی اینترنتی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

 ۴-اطلاعات درج شده در مورد نوع خرید خدمت خلاصه و به صورت کلی بوده و این تاکسی اینترنتی به طور مداوم نسبت به بررسی و به روز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

 ۵- کاربران هنگام سفارش خودرو و خرید خدمت ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه یا اپلیکیشن موجود درج کنند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درخواست شما و ارائه خدمت به موقع خواهد شد.

 ۶-تاکسی اینترنتی فجر هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت و اپلیکیشن که ناشی از عوامل خارج از مدیریت این تاکسی اینترنتی باشد (نقص اینترنت/بانکی / مسائل مخابراتی /تجهیزات سخت افزار و …)نمی پزیرد.

 ۷-تمامی محتویات سایت و اپلیکیشن در تاکسی اینترنتی فجر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود/ فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث حمل و نقل مسافر باشد.

 ۸-ارتباط تاکسی اینترنتی فجر با کاربران از طریق سایت www.fajerburojen.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند(همانند نشانی و تلفن و…) درج می گردد.

 ۹-تاکسی اینترنتی فجر به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد مشترکین را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و متعهد می گردد با استفاده از آخرین فناوری ها از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

ب:شرایط و ضوابط خرید خدمت (درخواست خودرو)

 

۱-از نظر حقوقی با توجه به مجوز های اخذ شده در معاملات این تاکسی اینترنتی به عنوان آژانس حمل و نقل مسافر درون و برون شهری و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان مسافر تلقی می شود .

 ۲-فروش خدمات بر مبنای نوع و مسیر صورت می گیرد که خریدار آن را در ابزار های ارتباطی درج نموده است.

 ۳-ارزش خدمات ارائه شده بر مبنای تعرفه مراجع ذی ربط به صورت آنلاین به اطلاع شما کاربر عزیز خواهد رسید و کلیه مالیات ها و عوارض فروش به عهده این شرکت می باشد.

 ۴- بعد از ثبت سفارش به سه صورت (نقدی پرداخت به راننده/ خرید شارژ از طریق سایت و پرداخت آنلاین )مبلغ کرایه دریافت خواهد شده .